Ako budovať imunitu u detí

[online kurz]

… od bábätiek až po školákov

 

Čo získate týmto kurzom?

Kompletný návod ako prirodzeným spôsobom podporiť imunitu, a to vďaka využitiu potenciálu vlastného tela a prírodnej liečbe

✅ pre všetky vekové kategórie

✅ bez liekov

Naučím Vás

✅ 10 krokov k prirodzenej podpore imunity, ktoré môžete začať robiť HNEĎ

✅ 6 prírodných imunomodulantov z tradičnej medicíny

✅ 2 kroky k reálnemu predchádzaniu chorobám

✅ 2 veci, ktorými sami sebe ničíme imunitu

✅ ako rozlíšiť kvalitný výživový doplnok od nekvalitného

✅ ako budovať imunitu dieťaťu už počas tehotenstva

✅ aké (ne)správne rady sa dočítate na internetových fórach a ďalšie BONUSY

Všetko podložené vedeckými štúdiami, lekárenskou praxou a otestované na sebe a svojej rodine.

PharmDr. Lenka Bukviarová

Farmaceutka, mamina a autorka projektu Web zdravej rodiny.

Pri starostlivosti o zdravie kladiem najväčší dôraz na prevenciu a zdravú životosprávu. Ako farmaceut- lekárnik sa už takmer 10 rokov venujem poradenstvu v oblasti liekov, výživových doplnkov, liečebnej kozmetiky, aktívne prednášam a píšem články a e-booky pre širokú verejnosť. Viac o mne tu.

Vaše referencie

„Doporučujem absolvovať prednášku maminy. Nie je to iba o imunite, ale aj o tom ako chorobám reálne predchádzať.“ Lea

„Je to úplne jednoduché – naučila som sa, čo zaradiť do stravy a denného režimu a chorobnosť značne klesla. A to už Oli išiel do škôlky.“ Janka

„S malým sme chodili už aj na imunológiu. Na prednáške nám však pani doktorka presne vysvetlila ako telo funguje a doporučila aj úpravu stravy, ktorá posilní imunitu. V kombinácii s liekmi od imunologičky sme na tom oveľa lepšie.“ Dana

„Ďakujem Lenka za Vašu prednášku. Človek si myslí, že len výživové doplnky posilnia imunitu. Vďaka Vám som sa dozvedela, že to pri malých deťoch môže byť zradné a že sa to dá prirodzenou cestou.“ Beba

Ako to vyzerá na kurze?

Videá s logickou nadväznosťou a prístupy do členskej sekcie s konkrétnymi tipmi pre podporu zdravia a bonusmi. Všetko dostupné celý 1 rok, takže tempo v akom kurzom prejdete je iba na Vás! Videá môžete pozerať kedykoľvek a opakovane.

AKÁ JE CENA?

Celá séria  je normálne v cene 29, 90 Eur. Momentálne je cena len 15,90 Eur.

 

Okrem samotných videí Vám prinášame ďalšie BONUSY:

BONUS 1.

✓ Individuálne poradenstvo písomnou/ústnou komunikáciou

Každý organizmus je veľmi individuálny a preto si vyžaduje osobitý prístup. Odborné poradenstvo farmaceuta Vám pomôže pozrieť sa na situáciu z iného uhla a prispeje k efektívnemu riešeniu. Naše poradenstvo nenahrádza lekárske vyšetrenie.

BONUS 2.

✓ Užitočný e-book Deti a LIEKY – Ako ich podávať správne?

Pri každej liekovej forme, či už kvapky, masti alebo čapíky, treba vedieť, ako ich správne dieťaťu aplikovať. Nevhodným podaním sa môže ľahko stať, že sa do tela nedostane celá dávka lieku a liečba nebude účinná. Taktiež treba zvoliť vhodný nápoj, čas podania, kombináciu a takisto vedieť, kam doma liek odložiť. Každý liek aj výživový doplnok je  špecifický a preto by ste ako rodičia o jeho správnom použití mali vedieť všetko.

BONUS 3.

✓ Články k téme IMUNITA pre doplnenie ďalších informácií

Články nájdete priamo pri videách. Sú zosumarizovaním a doplnením informácií z videa

BONUS 4.

✓ 9 IMUNOreceptov pre zdravie

Imunita je základ  ZDRAVIA.

A zdravie má  každý vo svojich rukách ….

A každá mama má v rukách zdravie svojho dieťaťa.

Lebo mama je tá, ktorá už počas tehotenstva môže ovplyvniť to, aká bude imunita dieťaťa.

Áno, samozrejme je tu aj genetika. Ale to je iba jeden z MNOHÝCH faktorov.

Genetiku ovplyvniť neviete, ale životný štýl ÁNO.

Vedecké štúdie stále viac a viac dokazujú, že už počas tehotenstva sa dá predchádzať alergiám, atopickému ekzému alebo znížiť chorobnosť budúceho bábätka.

Takže tam to všetko začína. Tam sa „zakladá“ nový človiečik a je z veľkej časti len na MAME čo mu „dá do vienka.“

O celoživotnom zdraví a imunite rozhoduje „spôsob“ života

A práve rané detstvo je obdobím, kedy sa určuje, aké návyky si dieťa osvojí – teda asi ako bude fungovať celý život.

Každý deň stretávam v lekárni KOPEC ľudí v strednom veku, ktorí majú podlomené zdravie a mnohí už aj celoživotné diagnózy. Za mnohé z nich si žiaľ môžu sami. Stačí sa pozrieť ako žijú – čo jedia, že sa nehýbu, fajčia, sú negatívni a pod stresom. Skrátka nemajú v rovnováhe ani fyzické a ani mentálne zdravie.

Všetko už museli vsadiť na lieky, lebo odnaučiť sa zlozvyky ani pracovať na sebe sa im nechce. Sedieť im je pohodlnejšie a žiť zdravo sa im zdá namáhavé a zložité, lebo na to nikdy NEBOLI zvyknutí.

Oveľa zložitejšie však je liečiť sa…

100- krát LEPŠIA je PREVENCIA.

Ako nevyrábať pacienta už od plienok?

 Iba začať žiť zdravo už od narodenia a popritom budovať imunitu (ako veľmi hodnotný vedľajší produkt).

 Na prevenciu sa u nás zatiaľ myslí len veľmi málo (hlavne, že lieky máme na všetko, že…)

Takže ako dosiahnuť, aby Vaše dieťa fungovalo v zdravom móde? Jednoducho. Stačí len začať od seba . Dieťa bude žiť presne tak ako jeho rodičia, pretože skopíruje ich návyky ako tá najlepšia kopírka.

A preto by sa tento kurz mal volať Ako budovať imunitu u detí a ako prirodzene posilniť imunitu dospelých.

„Doporučujem absolvovať prednášku maminy. Nie je to iba o imunite, ale aj o tom ako chorobám reálne predchádzať.“ Lea

„Je to úplne jednoduché – naučila som sa, čo zaradiť do stravy a denného režimu a chorobnosť značne klesla. A to už Oli išiel do škôlky.“ Janka

„S malým sme chodili už aj na imunológiu. Na prednáške nám však pani doktorka presne vysvetlila ako telo funguje a doporučila aj úpravu stravy, ktorá posilní imunitu. V kombinácii s liekmi od imunologičky sme na tom oveľa lepšie.“ Dana

„Ďakujem Lenka za Vašu prednášku. Človek si myslí, že len výživové doplnky posilnia imunitu. Vďaka Vám som sa dozvedela, že to pri malých deťoch môže byť zradné a že sa to dá prirodzenou cestou.“ Beba

Kurzom Vás prevedie

PharmDr. Lenka Bukviarová

Farmaceutka, mamina a autorka projektu Web zdravej rodiny. Pri starostlivosti o zdravie kladie najväčší dôraz na prevenciu a zdravú životosprávu. Ako farmaceut- lekárnik sa venuje sa poradenstvu v oblasti liekov, výživových doplnkov, liečebnej kozmetiky, aktívne prednáša a píše články a e-booky pre širokú verejnosť. Viac tu.

Je tento kurz pre mňa naozaj to pravé?

Obsah videí je pre Vás tematicky vhodný ak ste:

  1. Budúci rodič v očakávaní pretože sa rozprávame aj o tom, od čoho závisí aká bude imunita ešte nenarodeného dieťatka a ako ju môže matka ovplyvniť už pred počatím a počas tehotenstva

  2. Rodič bábätka či mladšieho dieťatkapretože na kurze si povieme o tom, že rodič, ktorý je s dieťatkom ešte doma má úžasné možnosti ako mu úplne prirodzenými spôsobmi pomôcť budovať imunitu, zdravé návyky a správny štart do života.

  3. Rodič jasličkára, škôlkara a školáka nástup a pobyt v kolektíve je pre imunitný systém náročné obdobie, keďže je vtedy organizmus vystavený vplyvom nových baktéri a vírusov. Imunita sa musí novému prostrediu najprv prispôsobiť. Aj počas tohto obdobia sa však dá správnymi režimovými opatreniami, malými zmenami v dennom režime, správnym prístupom atď. toto prechodné obdobie lepšie prekonať.

  4. Vy sami- ak aj nemáte deti počas kurzu sa dozviete všetko o tom, ako imunita funguje, ako ju podporiť a ako eliminovať faktory, ktoré znižujú aktivitu buniek imunitného systému.

Prečo investovať do tohto kurzu?

 Každý rodič chce pre svoje dieťa to najlepšie. Chceme, aby dobre rástli, vyvíjali sa, správne jedli, boli šťastné atď. Toto všetko sa odvíja od zdravia. Pamätáte sa, ako ste si pred pôrodom starostlivo vyberali pediatra? Pýtali ste sa kamarátiek, čítali postrehy iných mamičiek a hľadali toho najlepšieho. A to preto, lebo ste chceli, aby bolo v dobrých rukách. Lebo Vám na zdraví Vášho dieťatka záleží. 

Avšak, Vaše dieťa je v prvom rade vo Vašich rukách… Váš prístup je vždy ten prvý. Vy ste tá (ten), od koho prístupu a reakcie veľa závisí.

A o to presne ide aj na našich kurzoch. Snažíme sa vzdelávať rodičov vo veciach, ktoré musia riešiť denno-denne od narodenia až po dospelosť dieťaťa. Či už ide o prevenciu chorôb, podporu imunity, výživu, denný režim podanie lieku, domácu samoliečbu horúčky či hnačky atď.

Naše kurzy nenahrádzajú lekárske vyšetrenie a odborný prístup lekára, ale snažia sa ho dopĺňať. Autorkou kurzov je farmaceutka a mamina PharmDr. Lenka Bukviarová, ktorá Vám povie odborné a spoľahlivé informácie, avšak s rodičovským pochopením a nadhľadom.

Za cenu kurzu môžete ísť s partnerom na jednu večeru…alebo kúpiť drobcovi nové hračky…alebo investovať do vlastnej rodiny a veľa dôležitého sa dozvedieť o zdraví. To využijete celý život- nie len na chvíľu a  nie len pri malom dieťati, ale aj na sebe a celej rodine.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1. Ako a kedy budem mať prístup ku kurzu?

Po objednávke získate prístup ku všetkým videám a k celému obsahu. Pozerať videá, počúvať audio nahrávky a čítať články v členskej sekcii môžete KEDYKOĽVEK a KDEKOĽVEK z mobilu, tabletu alebo PC. Na Vaše otázky odpovieme v správach alebo v komentároch pod webinármi alebo na info@webzdravejrodiny.sk

2. Cena  je pre mňa jednorázovo vysoká. Dá sa zaplatiť aj v 2 splátkach?

Áno. Chápeme, že naši poslucháči sú väčšinou mamičky na rodičovskom príspevku. Ak je pre Vás suma vysoká, dajte nám vedieť a spoločne sa dohodneme.

 ČO JE TO ONLINE KURZ

Online kurz  je internetový kurz. Po zakúpení kurzu  dostanete Vaše osobné prihlasovacie údaje a adresu, kde sa pripojíte. Okrem videí v kurze nájdete audio nahrávky, e-booky (e-knihy), články, tipy a ďalší obsah, ktorý Vám viac priblíži a vysvetlí problematiku kurzu. Celý obsah kurzu je Vám neustále k dispozícii.

VÝHODY ONLINE KURZU

Online kurz sledujete v pohodlí domova a vtedy, keď máte na to čas. Veľkou výhodou je, že nemusíte nikam odchádzať a hľadať niekoho, kto Vám postráži deti, kým ste preč niekde na prednáške. Kurz je rozdelený na 12 týždňov, ale tempo, v akom kurzom prejdete je iba na Vás. Prístup máte aktívny na celý 1 rok. Okrem toho som Vám k dispozícii na osobnú konzultáciu cez FB messenger.

   AKO SA PRIPOJÍM

Kliknete na link a zadáte Vaše prihlasovacie údaje, ktoré Vám pošleme okamžite po pripísaní Vašej platby. Pripojíte sa z mobilu, tabletu alebo počítača.  Jediné, čo potrebujete je prístup na internet. TIP:  Súčasťou kurzu sú aj audio nahrávky, ktoré si môžete stiahnuť a počúvať ich z mobilu cez sluchátka pri kočíkovaní alebo na ihrisku.

Prajem Vám veľa zdravia a radosti s deťmi! Úsmev tiež lieči ♥

PharmDr. Lenka Bukviarová, autorka projektu Web zdravej rodiny. VIAC >>>

Dozvedeli ste sa niečo nové? Ak chcete mať najnovšie info o mojich kurzoch a článkoch priamo v messengeri, kliknite SEM.

„Nehľadajte informácie na bežných diskusných fórach. Tu Vám poradí farmaceut.“ Informácie nenahrádzajú

lekárske vyšetrenie.