Deti a lieky

[online kurz]

správne podanie je kľúčom k správnemu účinku

 

Čo získate týmto kurzom?

Naučíte sa ako správne aplikovať jednotlivé liekové formy (kvapky, čapíky, spreje atď.) a dozviete sa všetko o správnom použití liekov v detskom veku.

Naučím Vás

Pri každej liekovej forme, či už kvapky, masti alebo čapíky, treba vedieť ako ich správne dieťaťu aplikovať. Nevhodným podaním sa môže ľahko stať, že sa do tela nedostane celá dávka lieku a liečba nebude účinná.

Formou videí sa naučíte ako správne aplikovať:

✅ nosné kvapky

✅ nosné spreje

✅ očné kvapky

✅ očné masti

✅ ušné kvapky

✅ čapíky

✅ tablety

✅ perorálne kvapky a sirupy

Ak viete liek správne podať, je to ešte len polovica úspechu. Taktiež treba zvoliť vhodný nápoj (jedlo alebo užiť nalačno), čas podania a tiež vedieť, ako liek správne skladovať. Preto Vám v druhej časti podrobne vysvetlím základné zásady používania najčastejšie užívaných liekov v detstve. 

Deti sú veľmi vynaliezavé a môže sa stať, že sa vďaka Vašej krátkej nepozornosti dostanú k liekom samé. Čo robiť pri otravách liekmi a kedy neváhať kontaktovať rýchlz lekársku pomoc? Aj táto téma je súčasťou tohto kurzu!

Zakúpiť TERAZ

PharmDr. Lenka Bukviarová

Farmaceutka, mamina a autorka projektu Web zdravej rodiny.

Pri starostlivosti o zdravie kladiem najväčší dôraz na prevenciu a zdravú životosprávu. Ako farmaceut- lekárnik sa už takmer 10 rokov venujem poradenstvu v oblasti liekov, výživových doplnkov, liečebnej kozmetiky, aktívne prednášam a píšem články a e-booky pre širokú verejnosť. Viac o mne tu.

Vaše referencie

„Doporučujem absolvovať prednášku maminy. Nie je to iba o imunite, ale aj o tom ako chorobám reálne predchádzať.“ Lea

„Je to úplne jednoduché – naučila som sa, čo zaradiť do stravy a denného režimu a chorobnosť značne klesla. A to už Oli išiel do škôlky.“ Janka

„S malým sme chodili už aj na imunológiu. Na prednáške nám však pani doktorka presne vysvetlila ako telo funguje a doporučila aj úpravu stravy, ktorá posilní imunitu. V kombinácii s liekmi od imunologičky sme na tom oveľa lepšie.“ Dana

„Ďakujem Lenka za Vašu prednášku. Človek si myslí, že len výživové doplnky posilnia imunitu. Vďaka Vám som sa dozvedela, že to pri malých deťoch môže byť zradné a že sa to dá prirodzenou cestou.“ Beba

Ako to vyzerá na kurze?

Zakúpiť TERAZ

Videá s praktickými ukážkami a prístupy do členskej sekcie. Všetko dostupné celý 1 rok, takže tempo v akom kurzom prejdete je iba na Vás! Videá môžete pozerať kedykoľvek a opakovane.

Zakúpiť TERAZ
Zakúpiť TERAZ

Kurzom Vás prevedie

PharmDr. Lenka Bukviarová

Farmaceutka, mamina a autorka projektu Web zdravej rodiny. Pri starostlivosti o zdravie kladie najväčší dôraz na prevenciu a zdravú životosprávu. Ako farmaceut- lekárnik sa venuje sa poradenstvu v oblasti liekov, výživových doplnkov, liečebnej kozmetiky, aktívne prednáša a píše články a e-booky pre širokú verejnosť. Viac tu.

Zakúpiť TERAZ
Zakúpiť TERAZ

 ČO JE TO ONLINE KURZ

Online kurz  je internetový kurz. Po zakúpení kurzu  dostanete Vaše osobné prihlasovacie údaje a adresu, kde sa pripojíte. Okrem videí v kurze nájdete audio nahrávky, e-booky (e-knihy), články, tipy a ďalší obsah, ktorý Vám viac priblíži a vysvetlí problematiku kurzu. Celý obsah kurzu je Vám neustále k dispozícii.

VÝHODY ONLINE KURZU

Online kurz sledujete v pohodlí domova a vtedy, keď máte na to čas. Veľkou výhodou je, že nemusíte nikam odchádzať a hľadať niekoho, kto Vám postráži deti, kým ste preč niekde na prednáške. Kurz je rozdelený na 12 týždňov, ale tempo, v akom kurzom prejdete je iba na Vás. Prístup máte aktívny na celý 1 rok. Okrem toho som Vám k dispozícii na osobnú konzultáciu cez FB messenger.

   AKO SA PRIPOJÍM

Kliknete na link a zadáte Vaše prihlasovacie údaje, ktoré Vám pošleme okamžite po pripísaní Vašej platby. Pripojíte sa z mobilu, tabletu alebo počítača.  Jediné, čo potrebujete je prístup na internet. TIP:  Súčasťou kurzu sú aj audio nahrávky, ktoré si môžete stiahnuť a počúvať ich z mobilu cez sluchátka pri kočíkovaní alebo na ihrisku.

Prihlásenie TU

Prajem Vám veľa zdravia a radosti s deťmi! Úsmev tiež lieči ♥

PharmDr. Lenka Bukviarová, autorka projektu Web zdravej rodiny. VIAC >>>

Dozvedeli ste sa niečo nové? Ak chcete mať najnovšie info o mojich kurzoch a článkoch priamo v messengeri, kliknite SEM.

„Nehľadajte informácie na bežných diskusných fórach. Tu Vám poradí farmaceut.“ Informácie nenahrádzajú

lekárske vyšetrenie.